OSO24 - Ogólnopolski Serwis Opon

Profesjonalne usługi wulkanizacyjne

W sytuacji wystąpienia niespodziewanej usterki np. opon, każdy kierowca chce szybko i skutecznie pokonać powstały problem. Jednak, gdy do usunięcia awarii nie wystarczą gołe ręce i podręczne narzędzia wożone w bagażniku, warto skorzystać z usług wykwalifikowanego serwisu. Nasz mobilny serwis oponiarski oferuje szybką i profesjonalną naprawę ogumienia.

Świadczymy usługi naprawy opon 24h na dobę na terenie całego kraju. Dzięki temu bez względu na miejsce czy też porę wystąpienia awarii, jesteśmy w stanie zawsze zapewnić fachową pomoc dotyczącą awarii opony.

Swoją ofertę kierujemy do kierowców samochodów osobowych, ciężarowych, jak i pojazdów specjalistycznych.

Serwis ogumienia 24h na dobę

Na wysoką jakość realizowanych przez nas usług składa się zarówno profesjonalny sprzęt używany do naprawy, jak też doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów, zajmujących się uszkodzonym ogumieniem. Niezwykła staranność, precyzja, jak również indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy naszego serwisu i powód, dla którego zaufało nam już duże grono Klientów.

Podróżuj pewnie, bez obawy o swoje opony. Zapisz sobie nasz numer i w razie awarii zadzwoń 800 502 501– dojedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce i naprawimy usterkę.

Dane kontaktowe:

www.Opony.Oso24.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 800-502-501

tel.kom. 515-321-964