OSO24 - Ogólnopolski Serwis Opon

Serwis opon cieżarowych TIR

Wielu TIRom podczas pokonywania codziennych, czasem bardzo dalekich tras przydarzają się niespodziewane usterki opon. W przypadku, gdy najbliższy zakład wulkanizacyjny oddalony jest o kilka lub też kilkanaście kilometrów, taka sytuacja może okazać się dość kłopotliwa i trudna. Może, ale nie musi… Wszystko dzięki usługom, jakie świadczy nasz mobilny serwis opon ciężarowych!

Działamy na terenie całego kraju. Nie ma znaczenia, gdzie masz przymusowy postój. Szczecin, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków czy jakakolwiek inna miejscowość – szybko dojedziemy wszędzie tam, gdzie będziesz nas potrzebował. Nieistotna jest również pora – usługi serwisu oponiarskiego oferujemy 24h na dobę.

Przybywając na miejsce awarii jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność i na różne, nawet najbardziej ekstremalne sytuacje. W pracach serwisowych wykorzystujemy profesjonalny oraz doskonałej jakości sprzęt. Zaś nasi fachowcy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, dzięki czemu masz pewność, że każda usterka opon zostanie szybko i rzetelnie naprawiona. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł wyruszyć w dalszą podróż, nie martwiąc się o bezpieczeństwo.

Zaufało nam już wielu kierowców. Natomiast indywidualne podejście do każdej awarii oraz maksymalne zaangażowanie w ich usuwanie sprawiają, że grono naszych klientów od Krosna po Szczecin stale się poszerza.

Zapisz sobie nasz numer telefonu – 800 502 501. W razie niespodziewanej awarii opon nasz serwis oponiarski przybędzie Ci na pomoc.

Dane kontaktowe:

www.Opony.Oso24.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 800-502-501

tel.kom. 515-321-964