OSO24 - Ogólnopolski Serwis Opon

Serwis opon Krakow

Z dumą informujemy, że firma OSO24.pl oferuje profesjonalny serwis opon także dla samochodów podróżujących przez Kraków oraz okolice. Wspieramy kierowców i dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować im poczucie bezpieczeństwa, a w przypadku dowolnej awarii ogumienia, docieramy na miejsce i podejmujemy natychmiastowe działania, by mogli oni w szybki i sprawny sposób kontynuować jazdę.

Nie ma odpowiedniego momentu na awarię opon w samochodzie. Problemy z ogumieniem przytrafiają się nam w różnych sytuacjach i każda z nich jest niepożądana. Nasz serwis, działający całodobowo, pozwala w szybki sposób zażegnać problem, diagnozując rodzaj usterki natychmiast po przybyciu na miejsce. Następnie, doświadczeni mechanicy, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu dokonują naprawy lub wymiany opon, zapewniając kierowcom możliwość bezpiecznego wznowienia jazdy.

Oferujemy kompleksowy serwis opon zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych oraz pojazdach rolniczych.

Dane kontaktowe:

www.Opony.Oso24.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 800-502-501

tel.kom. 515-321-964