OSO24 - Ogólnopolski Serwis Opon

Bezpieczne dotarcie do celu jest priorytetem każdego kierowcy.

Ogólnopolski Serwis Opon działa z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych, którzy na trasie zmagają się z awaryjnością ogumienia. Szeroko rozbudowana sieć współpracowników i profesjonalna kadra sprawiają, że OSO służy swoją pomocą na terenie całego kraju, w każdym miejscu Polski.

Ogólnopolski Serwis Opon pomyślnie funkcjonuje w kilku największych i najważniejszych strategicznie z punktu widzenia kierowców samochodów ciężarowych miast Polski. Placówki firmy znajdziemy między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Swój szeroki zasięg oddziaływania firma zawdzięcza zaufanym współpracownikom, rozwojowi i przede wszystkim profesjonalizmowi, który doceniło już tysiące kierowców.

Trasy samochodów ciężarowych wiodą przez całą Polskę. Niejednokrotnie kierowcy spędzają dziesiątki godzin za kierownicą przemierzając setki kilometrów. Wyjazd w tak długie trasy wiąże się z ryzykiem wystąpienia przeciwności losu i tak zwanej złośliwości przedmiotów martwych, czyli w tym konkretnym przypadku awarii ogumienia samochodów. Problemy z oponą mogą przybierać wiele postaci, a sam kierowca chociażby ze względu na rozmiary samochodu i kół nie jest w stanie sam poradzić sobie z zaistniałym problemem. Patową sytuację rozwiązać mogą pracownicy serwisu OSO, którzy szybko dotrą na miejsce, pomogą w naprawie usterki i zapewnią bezpieczne kontynuowanie podróży. Nie ma znaczenia, w jakim miejscu Polski aktualnie się znajdujemy, czy jest to morze, góry, czy centrum kraju. Firma OSO zawsze dotrze na miejsce i posłuży swoją pomocą i doświadczeniem o każdej porze dnia i nocy.

Jakie usługi świadczy firma OSO?

Oso24.pl specjalizuje się w serwisowaniu opon samochodów ciężarowych. Naprawy, jakie wykonują wykwalifikowani pracownicy obejmują montaż i demontaż opon, standardowe wyważanie kół oraz szeroko pojęte usługi wulkanizacyjne. Nie ma awarii, czy usterki, z którą nie poradziłby sobie wykwalifikowany i wyposażony w najwyższej jakości sprzęt personel.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i Szczecin to największe i najważniejsze z punktu widzenia ciężkiego transportu miasta w Polsce. To właśnie na trasach do nich prowadzących przewija się najwięcej samochodów ciężarowych, które z wielu niezależnych od człowieka przyczyn mogą ulec mniejszej lub większej awarii ogumienia. W tych tez miastach Ogólnopolski Serwis Opon postanowił rozszerzyć swoją działalność z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych i ich bezpieczeństwie na drodze. Ze względu na to, że liczba placówek OSO jest tak rozbudowana, dojazd do awaryjnego samochodu ciężarowego nie stanowi dla firmy żadnego problemu. Na miejsce w krótkim czasie dotrą więc wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy postarają się w możliwie jak najkrótszym czasie naprawić problem ogumienia i umożliwić dalszy transport towaru. Zadaniem kierowców jest jedynie telefoniczny kontakt z biurem, które błyskawicznie wyśle na miejsce odpowiednią ekipę.

Dane kontaktowe:

www.Opony.Oso24.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 800-502-501

tel.kom. 515-321-964