OSO24 - Ogólnopolski Serwis Opon

Ogólnopolska mobilna wulkanizacja

Samodzielna naprawa ogumienia nie musi być niczym trudnym, pod warunkiem że ma się odpowiednią wiedzę i narzędzia. Co jeśli jednak przydarzyła się nam awaria, a nie mamy pojęcia jak ją naprawić, a od najbliższego serwisu dzielną nas kilometry? Wówczas nieoceniona może okazać się pomoc mobilnego serwisu opon, który dojedzie do potrzebującego i na miejscu naprawi usterkę.

Serwis opon w całym kraju

Dzięki współpracy z profesjonalnymi oraz sprawdzonymi serwisami opon z wszystkich regionów Polski, możemy zapewnić szybką oraz skuteczną naprawę ogumienia na terenie całego kraju. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy Szczecin – między innymi w tych miastach, znajduje się duże grono klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, oferujemy pomoc zarówno kierowcom samochodów osobowych, ciężarowych, jak i pojazdów specjalistycznych.

Ogólnopolski Serwis Opon 24h stale poszerza zakres swoich usług, oferując nie tylko wymianę ogumienia, ale też bardziej skomplikowane usługi mechaniczne. Masz awarię na trasie? Zadzwoń - 800 502 501. Nieistotne, czy utknąłeś między Warszawą a Krakowem bądź w trasie z Wrocławia do Poznania. Szybko dotrzemy do Ciebie i pomożemy Ci ruszyć ponownie w drogę.

Te dane miej zawsze przy sobie:

KONTAKT TELEFONICZNY 800 502 501
REJON POMOCY Cały kraj
DOSTĘPNOŚĆ 24h/7

Dane kontaktowe:

www.Opony.Oso24.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 800-502-501

tel.kom. 515-321-964