Mobilne spawanie – Poznań

Nasza firma oferuje profesjonalne, mobilne spawanie na terenie Poznania. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych i biznesowych z centrum miasta, jak i z podpoznańskich miejscowości. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu gwarantuje wysoką jakość usług. Zajmujemy się naprawą kół samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, TIR-ów, jak i maszyn przemysłowych oraz budowlanych z dojazdem na miejsce. Dysponujemy specjalistycznymi wozami  serwisowymi z pełnym oprzyrządowaniem, które umożliwia wykonywanie czynności naprawczych w dowolnej lokalizacji, niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia.

Z dojazdem do klienta

Główny obszar naszego działania to mobilne spawanie, ale podejmiemy się również innych zleceń z zakresu napraw konstrukcji metalowych wykonanych ze stali lub aluminium. Zalety korzystania z naszych usług to:
  • terminowość,
  • rzetelność,
  • niska cena,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • serwis w dowolnej lokalizacji,
  • gwarancja na wykonane zlecenie.
Niezależnie czy Twój samochód znajduje się przed domem, na parkingu hipermarketu, koło siedziby firmy czy też na drodze dojazdowej do podpoznańskiej wsi, możesz skorzystać z naszego fachowego wsparcia w każdym momencie. Jak działają nasze usługi? Dzwonisz i umawiasz się na dogodny termin albo informujesz, że sprawa jest bardziej pilna. Wówczas podajesz lokalizację, a my przekazujemy orientacyjny czas dotarcia na miejsce zdarzenia. Oferujemy również mobilne spawanie konstrukcji metalowych na terenie Poznania metodami MMA, MIG, MAG oraz TIG. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie naprawić stalowe balustrady, ogrodzenia, barierki, kraty oraz drzwi i bramy wjazdowe. Mamy do dyspozycji sprzęt umożliwiający bardzo precyzyjne wykonywanie spawów i połączeń elementów metalowych. Jedynym koniecznym warunkiem jest brak sąsiedztwa jakichkolwiek materiałów łatwopalnych lub grożących wybuchem. Oferujemy szybkie i bezproblemowe spawanie u klienta, ale jesteśmy także otwarci na dostarczenie elementów do naszego poznańskiego warsztatu.

Tanie mobilne spawanie na terenie Poznania i okolic

Jesteśmy w stanie wykonać usługi spawalnicze z zakresu połączeń stali czarnej oraz kwasoodpornej i nierdzewnej, a także aluminium, miedzi i metali ocynkowanych. Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem prac naprawczych. Pomagamy również kierowcom zawodowym i jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce awarii na autostradzie. Zajmujemy się mobilnym spawaniem konstrukcji ze stali, jak i rur, wydechów, tłumików, a także elementów balustrad oraz barierek balkonowych, niezależnie od grubości i zastosowanego stopu. Profesjonalizm wykonywanych przez nas zleceń doceniły już tysiące klientów prywatnych i biznesowych na terenie całego świata. Gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zapewniamy dojazd na miejsce naszym wozem naprawczym oraz fachowe doradztwo w przypadku bardziej skomplikowanych awarii i uszkodzeń. Mamy wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę, dlatego gwarantujemy perfekcyjne, a zarazem tanie spawanie mobilne w dowolnym miejscu na terenie Poznania oraz jego okolic. Naprawiamy uszkodzone konstrukcje budowlane i przemysłowe wykonane z metalu. Jeżeli potrzebujesz pomocy – zadzwoń!