W trakcie jazdy samochodem na długich dystansach często znajdujemy się nawet kilkadziesiąt kilometrów od najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. Jednak zdajemy sobie z tego sprawę dopiero wówczas, gdy potrzebujemy pilnie skorzystać z tego typu usług. Na szczęście w OSO24 zapewniamy profesjonalny serwis na terenie całej Polski, również w Sadach, i innych, niewielkich miejscowościach.

Ekspresowa pomoc

Nie musisz samodzielnie mocować się z przebitą oponą, OSO24 zapewnia kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, wymiany opon, pogłębienia bieżników czy wyważenia kół. Aby skorzystać z naszego mobilnego serwisu opon w Sadach, wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy i podać rodzaj usterki i swoją lokalizację – nasz wykwalifikowany personel zajmie się resztą! Wymieniamy nie tylko koła zapasowe, dysponujemy również własnymi oponami – nowymi i używanymi.

Wymiana opon zimowych/letnich

OSO24 sprawdza się nie tylko w sytuacjach awaryjnych, z naszych usług warto korzystać również w trakcie planowanej wymiany opon na sezon. Zamiast tracić swój cenny czas w zakładzie wulkanizacyjnym, wezwij nasz serwis opon 24h, doświadczeni fachowcy dojadą pod wskazany adres w Sadach i kompleksowo zajmą się usługą. U nas zaopatrzysz się też w opony zimowe oraz letnie nie tylko nowe, ale też używane. Działamy przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, również w niedzielę i dni wolne od pracy. Pomagamy kierowcom w nagłych wypadkach na terenie całego kraju, realizacją każdej usługi zajmujemy się ekspresowo! Każdy kierowca powinien mieć pod ręką nasz numer alarmowy – 800 502 501 – który już bardzo wielu naszych klientów uratował z opresji.

Serwis opon 24h Sady