Kierowcy samochodów ciężarowych w trakcie przewozu ładunku muszą nadążać za terminami, dlatego każde niespodziewane zdarzenie jest im nie na rękę. Jednak nie tylko sam tir może ulec awarii, dotyczy to również przytwierdzonej do niego naczepy. W OSO24 zapewniamy mobilny serwis samochodów ciężarowych, dostępny przez całą dobę, również w dni świąteczne.

Praktyczne rozwiązanie

Firmy posiadające flotę samochodów ciężarowych powinny być przygotowane na niespodziewane sytuacje, które mogą opóźnić dojazd pojazdu pod wskazany adres. Nawet najbardziej szczegółowa kontrola pojazdu przed wyruszeniem w trasę nie ochroni nas przed nagłą awarią, spowodowaną złymi warunkami na drodze czy winą osób trzecich. Dlatego każdy kierowca powinien mieć pod ręką telefon alarmowy, z którego pomocą szybko wezwie wykwalifikowany personel naprawczy. Mimo że siedzibą naszego serwisu naczep jest Poznań, to dojeżdżamy do każdego zakątka w Polsce, w możliwie najkrótszym terminie. Wystarczy wykonać telefon, a nasi specjaliści zajmą się resztą!

Kompleksowe usługi

W OSO24 oferujemy kompletny serwis obejmujący, m.in. usługi wulkanizacyjne, wymianę zepsutych części naczepy na nowe i wiele innych. Zachęcamy również do powierzenia naszej pieczy całej floty pojazdów ciężarowych, zajmujemy się monitorowaniem stanu naczep na bieżąco, obniżając ryzyko wystąpienia wypadków do minimum. Jednak aby skorzystać z mobilnego serwisu ciężarówek w OSO24, nie trzeba wcześniej zawierać z nami umowy o współpracę, zapraszamy wszystkich kierowców, którzy znaleźli się w opresji, będąc w trasie. Oprócz szeroko pojętego serwisu naszym klientom zapewniamy też doradztwo, a także profesjonalną diagnostykę. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki temu są w stanie nie tylko ekspresowo naprawić usterkę, ale też określić jej dokładne przyczyny.

Sezonowa wymiana opon w naczepach samochodów ciężarowych

Zapewniamy mobilny serwis naczep nie tylko w razie awarii, ale też wszystkich innych sytuacji, wymagających usług naszych profesjonalistów. Dlatego zachęcamy do powierzenia naszej firmie sezonowej wymiany opon w naczepach, dzięki czemu można uniknąć długich kolejek w zakładach wulkanizacyjnych. Wystarczy zadzwonić do naszych konsultantów i wybrać dogodny termin, a nasz wykwalifikowany personel zajmie się kompleksową realizacją usługi.

Jednak OSO24 to nie tylko mobilny serwis aut ciężarowych, nasze usługi dostępne są również dla kierowców samochodów osobowych, maszyn rolniczych i wszystkich innych pojazdów wymagających uwagi doświadczonego wulkanizatora. Zaufało nam już tysiące zadowolonych klientów z całego kraju, dołącz do ich grona już dziś!

mobilny serwis naczep poznań
mobilny serwis naczep poznań